Elektryk

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę     ID: 1540   Dział: Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • Utrzymanie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki
  • Montowanie maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Instalacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Zgłaszanie problemów elektrycznych i rozwiązywanie ich we właściwym czasie

Wymagania

  • Wiedza techniczna
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność obługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejetność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Iwona Michna
HR Specialist
iwona.michna@egger.com
tel: +48 691 193 410

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.